Hamster cinsiyeti nasıl anlaşılır?

Uzun zaman önce 1 tane hamster almıştık. Fakat dişi mi erkek olduğunu bir türlü öğrenemedik. Daha sonra petshop'a yanına yoldaş hamster almak için gittiğimde sormuştum. Hamsterlerin cinsiyetini nasıl anlayabiliriz diye? Ordaki bayan dişilerin daha sinirli olduğunu , erkeklerin ise uysal olduğunu söyledi. gerçektende öyle. Dişiler kendilerini öyle biran geliyor hiç sevdirmiyor direk saldırıyorlar.Erkekler masum :)

Uzun zaman önce 1 tane hamster almıştık. Fakat dişi mi erkek olduğunu bir türlü öğrenemedik. Daha sonra petshop'a yanına yoldaş hamster almak için gittiğimde sormuştum. Hamsterlerin cinsiyetini nasıl anlayabiliriz diye? Ordaki bayan dişilerin daha sinirli olduğunu , erkeklerin ise uysal olduğunu söyledi. gerçektende öyle. Dişiler kendilerini öyle biran geliyor hiç sevdirmiyor direk saldırıyorlar.Erkekler gayet ılımlı ve sakin.

bnde hamster alcam ama dişimi alsam erkekmi alsm karar veremedim erkekler masumdur diyorsunuz ama onlarında çiftleşme dönemi varmış o önemde saldırgan oluyorlarmış şimdi çok kararsız kaldım.

ece 13.03.2013 19:27

benim hamster banyo yapıyor ne dion sen????

yağmur 09.10.2012 17:23

hamster'ın genital bölgesine bakıldığında aralarında yarım cm meseafe olan anüse benzer yapı varsa o dişidir. yoksa erkektir.

Hmstrc 09.09.2012 03:11

hamstarım ıslansa ölürmü ?

pamuk 13.04.2012 11:41
Email: