Puma , Tembel Hayvanı Avlıyor

puma nin bu seferki avı tembel hayvan oluyor.. Puma tembel hayvanı ağacın dallarında görünce ağaca tırmanmak için hareket geçiyor.. Zorlu ağaca çıkma mücadelesinde başarılı olamıyor. Tambel hayvana ulaşamadan aşağıya düşüyor. Ve sonunda pençelerini bir ağacın gövdesinde keskin hale getirmeye çalışıyor.. Ve ardından tekrar ağaca çkmak için harekete geçiyor bu sefer tembel hayvanın kuyruğunu yakalayarak aşağıya çekmeye çalışıyor. Tembel hayvan kurtulmaya çalışsada gücünü bir yere kadar kullanıyor ve kendini bırakıyor..

Evrim`den faydalanamayan maymunlarda tembelliklerinden dolayimi maymun oglu maymun olmaya devam ettiler acaba? daha buna benzer onlarca soru sorulabilir.bu Darwin Teorisi inanci nasil olusuyor anlamak mümkün degil.Bütün insanlik bu teoriye inansaydi Insan kalmazdi dünyada. Doga sadece bir savas alani degildir.Cok sacma teori kuramlari bunlar

coskun 25.01.2011 19:11

Muhteşem bir video, teşekkürler. :) Darwin'in günümüzün en güçlü biyolojik teorisi olan Evrim Teorisi'ni ve mekanizması olarak Doğal Seçilim'i keşfetmesine sebep olan o meşhur cümlesi aklıma geldi: "Doğa bir savaş alanıdır." ... Darwin'i de saygıyla analım böylece. :)

ali 01.12.2010 16:38
Email: